Експедирування негабаритних і великовагових вантажів

Експедирування вантажів – один з напрямків діяльності нашої компанії «Харьковспецтяжтранс». Унас збудовані багаторічні партнерські відносини німецькою фірмою “DAKO WORLDWIDE TRANSPORT GMBH” Німеччина, з представництвами більш ніж 40 країнах світу (в т.ч. в СНД – Москва, Г.С.-Петербург, Алма-Ата, м Баку), залізничними і судноплавними компаніями, це дає можливість забезпечити якісне експедирування вантажу на всьому протязі шляху його руху. Ми можемо не тільки доставити Ваш вантаж в будь-яку точку світу, але і доставити його для Вас з будь-якої точки світу.

Нашою компанією накопичений позитивний досвід організації перевезень наземним, водним та повітряним транспортом в країни СНД, Європи, Північної і Латинської Америки, Близького Сходу, Азії та Австралії. Ми маємо великий досвід з транспортування великовагових і негабаритних вантажів автомобільним, залізничним, морським, повітряним транспортом.

Головними аспектами експедирування є: – вибір оптимального маршруту і видів транспорту для перевезення негабариту; – узгодження з перевізниками термінів і вартості перевезення; – оформлення всіх необхідних документів для перетину кордонів держав.

Для наших клієнтів ми завжди пропонуємо індивідуальний проект транспортування вантажу з повним фінансово-економічним обґрунтуванням. Ми зробимо все, щоб Ваше замовлення було виконано якісно і швидко!

Close Menu