Перевезення ємностей

Наша компанія пропонує клієнтам широкий асортимент послуг в сфері професійних перевезень. Великим попитом користується транспортування крупно-і негабаритних ємностей, для чого ми використовуємо спеціалізований низькорамний автотранспорт.

Якщо порівнювати всі види перевезень, можна зрозуміти, що одним з найбільш незвичайних і складних є транспортування ємностей. Але це не привід опускати руки – наші співробітники мають великий досвід і кваліфікацію, що дозволяють гарантувати якість, швидкість і безпеку перевезення вантажів.

Ми використовуємо спеціальне підйомне устаткування для навантаження, надійно кріпимо негабаритні предмети на напівпричепах. Це допоможуть бути:

  • цистерни для різних рідин;
  • елементи хімічних реакторів;
  • парові котли;
  • і багато іншого обладнання.

Крім високих вимог до процедури закріплення ємностей на низкорамнику, є особливості щодо ребер жорсткості. Це необхідно для того, щоб вантаж не деформувався під час транспортування. Щоб встановити ємності на платформу, ми користуємося ложементами або спеціальними упорами. Також важливо враховувати діаметр, адже в деяких випадках знадобиться супровід перевезення.

Ми ретельно розробляємо маршрути, стежимо за актуальністю і наповненістю автопарку, допомагаємо оформити всю дозвільну документацію. Довірившись нам, ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений вчасно і в цілості!

Close Menu