Монтаж

Технології та обладнання, які використовуються сьогодні при будівництві різних промислових об’єктів, таких, наприклад, як енергоблок, електростанція або новий цех машинобудівного підприємства, багато в чому залежать безпосередньо від обсягів фінансування. А все тому, що нерідко для будівництва потрібно ваговита техніка, така як: великогабаритні механізми (турбіна, генератор, реактор, прес, трансформатор тощо). Цікаво, що величезна кількість грошових коштів витрачається на загальнобудівельні роботи, які можуть бути наступними: облаштування фундаменту, установка несучих конструкцій будівлі і багато іншого. Особливо варто виділити такий момент як установка мостового крана, здатного піднімати вантажі вагою до 200 тонн. Справа в тому, що він не тільки має дуже високу вартість, але і вимагає витрат певної кількості грошових коштів і на його монтаж. При цьому обсяг роботи з дуже важкими вантажами у нього невеликий, і велику частину часу він переміщує невеликі об’єкти, вага яких становить від 3 до 20 тонн.

У зв’язку з цим, поряд з крановими методами монтажу, все більшу популярність в даний момент завойовує безкранових метод монтажу важковаговиків. В результаті чого відпадає необхідність у тисячах тонн металоконструкцій і бетону, що в значній мірі скорочує час будівництва об’єкта. Завдяки сучасному обладнанню і технологіям такелажних робіт, вони використовуються і в нашій країні.

Варто відзначити, що компанія має в своєму розпорядженні найсучаснішим, надійним, гідравлічним такелажним обладнанням від провідних світових виробників. У перелік послуг, що надаються компанією ТОВ “Харківспецтяжтранс” входять такі роботи як: навантаження, розвантаження, підйом, установка на фундамент, демонтаж, кантування великовагових місць, вага яких варіюється від 50 до 5000 тонн. для цього використовується спеціальне сучасне такелажне обладнання. що стосується висоти, на яку може підняти вантаж подібне обладнання, то вона в середньому становить близько 18 метрів. При цьому можливі варіанти і на підйом вантажу і вище, для цього фахівці компанії підберуть необхідну точку опори.

Подолання мостових споруд за допомогою спеціалізованого обладнання. Завдяки даному устаткуванню можливо не тільки переміщення великовагового обладнання на місце монтажу без облаштування спеціальних під’їзних шляхів та споруд, а й подолання мостових споруд з недостатньою вантажопідйомністю.

Close Menu