ТОВ «ХарківСпецТяжТранс» було створено на початку 2006 року.

Основний рід діяльності – повний комплекс послуг з транспортування негабаритних і великовагових вантажів (від сільгосптехніки до гірничодобувного та сталеливарного обладнання, а також трансформаторів і реакторів для енергетичної галузі) по території України та за її межами (СНД, Європа); транспортування понаднегабаритних і СУПЕРВАГОВИХ вантажів.

«Повний комплекс послуг» включає в себе всі етапи підготовчих робіт від попереднього опрацьовування маршруту і подальшого його узгодження з усіма необхідними службами (в кожному конкретному випадку перелік даних організацій може змінюватися в залежності від ступеня негабаритності / ваговитості вантажу і маршруту його транспортування відповідно) до отримання спеціальних дозволів для провезення негабаритного / великовагового вантажу і безпосередньо виконання самої транспортування.

За бажанням Замовника ми готові надати послуги наших партнерів по оренді кранів, спеціального вантажопідйомного обладнання, монтажу обладнання із застосуванням унікальних технологій (можливість монтажу окремої одиниці до 400 тонн).

Наш транспорт

Для вирішення кожної конкретного завдання з транспортування найкраще підходить спеціально спроектований саме для цієї мети транспортний засіб. Ми рекомендуємо Вам зв’язатися з нами будь-яким, зручним для Вас способом, для предметного узгодження умов транспортування. У розділі Автопарк ми пропонуємо Вашій увазі перелік наших транспортних засобів з короткими коментарями.

Close Menu